Yazılar

Masaj Salonu

Kendi kendinize yapacağınız veya uzman bir masaj salonu merkezinde yaptıracağınız terapiler zevkli olabilir. İyi bir masajla terapi için göz önünde bulundurmanız gereken bazı faktörler vardır. Bu yazıda önerilen bilgiler sayesinde masajlı terapi hakkında birçok şey öğrenebilir ve zamanınızı terapi seanslarınızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz!

Daha Sağlıklı Olmak İçin İstanbul Masaj En İyi Salonu Terapilerini Tercih Edin

Arkadaşınıza yapacağınız en iyi masajlı terapi yöntemlerinden biri de açma yöntemidir. Parmak uçlarınızı kullanarak uyguladığınız açma yöntemlerinde, bir elinizle sırtın bir kısmını omurga boyunca açarken, diğer elinizle de açma hareketleri yapın.

Masajla terapinizi yaptırırken kokulu mumlar edinmeniz iyi olacaktır. Mumlar ortamı aydınlattığı, sakinleştirdiği ve aromaterapi etkisine sahip olduğu için son derece kullanışlıdır. Bu unsurlar yüksek kalitede bir masaj elit salonu deneyimi ile birleştiğinde, harika bir seans geçirmenize yardımcı olur.

Terapistinizi, rahatlamalı terapinize engel teşkil edecek klinik rahatsızlıklarınızla ilgili bilgilendirin. Eğer belli kokulara karşı alerjiniz varsa, bayan masöz terapistinizin bu kokuları içeren yağları kullanmaması konusunda bilgilendirin. Terapistinizi hastalıklarınız veya geçirdiğiniz ameliyatlarla ilgili bilgilendirin.

Eğer kısıtlı bir bütçeniz varsa, destek terapinizi öğrencilere yaptırmayı düşünebilirsiniz. İstanbul profesyonel masaj vip salonu terapileri genellikle pahalı olur, ancak masajla terapinizi öğrencileri uygun fiyata kendilerine müşteri ararlar ve çoğu da harika terapiler sunar. Aynı zamanda öğretmenleri de önerilerde bulunmak için hazırdır, bu yüzden emin ellerdesinizdir.

Su tüketin. Masajla terapiler lenf sıvısının ve laktik asidin salınımını sağlar, aynı zamanda yumuşak dokulardan atıklardan arınmasına yardımcı olur. Bu, kaslarınızın devamlı olarak rahatlamasını sağlayacaktır.

Eğer susuz kaldıysanız, vücudunuzdaki zararlı maddeleri atamazsınız. Bu vücudunuzda ağrılara sebep olacak ve masajla terapisinden sonra midenizin bulanmasına yol açacaktır. Sonuç olarak masaj modern salonu İstanbul terapiniz tatmin etmeyecek ve paranız boşa gitmiş olacaktır. Tok olduğunuzdan emin olun!

Masaj Salonuİyi bir canlandırıcı terapiyi yapmanız, masajını yaptığınız kişinin isteklerini iyi bilmenizden geçer. Etkili bir masajla terapiyi yaparken terapi uzmanları ellerinizle vücudu kontrol etmenizi önermektedir.

Vücudun kıvrımlarına uyum sağlayın ve kemikli bölgelere geldiğinizde baskıyı azaltın. Masaj salonları terapisi yaptığınız vücudun kıvrımlarına uyum sağlayabilmek için elinizin pozisyonunu değiştirin.

Masajla terapi yaparken, masajını yaptığınız kişinin direncini keşfetmeye çalışın. Bazı kişiler masaj salonları İstanbul terapisi konusunda çok şüpheci olabilirler. Fazla nazik veya fazla sert olmak, masajlı terapinizde tercih edeceğiniz bir durum değildir. Kullandığınız yöntemi değiştirin, böylece masajını yaptığınız kişi kendisini gergin hissetmez.

İstanbul masöz salonu uygulamaları için bizi arayın

Eğer ilk defa masajlı terapinizi yaptıracaksanız, terapi uzmanının siz soyunurken ortamda bulunmasını isteyip istemediğinizi kendinize sorun. Kuzey Amerika’da masöz uzmanlarının siz kıyafetlerinizi çıkarırken ortamı terk etmesi yaygın bir durumdur. Masöz, yanınıza gelmeden önce kapıyı çalacaktır.

Tüm vücudunuza masajlı terapileri yaptırmadan önce ayaklarınızı iyice temizleyin. Ayaklar çok miktarda bakteri ihtiva edebilir ve bu bakteriler masaj salonu terapisi esnasında vücudunuzun diğer bölgelerine geçebilir. Ayaklarınızı iyice temizlediğinizden emin olun.

Eğer rahatlama terapisi uyguladığınız kişi sizden derin doku masajı talep ederse, ne kadar yağ kullanmanız gerektiğine karar verin. Masaja özel yağları sırt bölgesi için mükemmel bir seçim olup ovalamadan kaynaklanabilecek rahatsızlıkları en aza indirger.

Yanı sıra, derin doku masajında özel yağları kullanmak şarttır. Bu ovalama işlemini yapmadan derin bir İstanbul masaj salonları terapisi uygulayamazsınız. Yağ sayesinde elleriniz kesintisiz şekilde hareket eder. Yeterli miktarda masaja özel yağı kullanarak rahat bir sağlık destek terapisi uygulayın. Masaja özel yağı çok miktarda kullanarak masajınızın etkisini azaltmayın.

 

masaj salonu istanbul iliNane yağı, sonraki masajla terapilerinizde kullanabileceğiniz yeni bir aroma olabilir. Nane cildi sakinleştirir, aynı zamanda rahatlatıcı bir kokudur. Cildinizi sürekli nemli tutacak yüksek kalitede ürünler satın alın.

Eğer bir arkadaşınıza masajlı terapi yapmayı teklif ederseniz ve o da kabul ederse panik yapmayın. Eğer işinizi doğru yaparsanız kişi son derece gevşemiş olacaktır ve seanstan hemen sonra size terapi yapmayı istemeyebilir.

Siz de karşınızdaki kişiye masajla terapi yaptırmaya gönüllü olun.Spordan önce ve sonra vücudunuzu ovmayı deneyin.

Egzersiz yapmadan önce kas dokunuzu ovmak, bölgedeki kan dolaşımını artıracaktır. Ayrıca egzersiz yaptıktan sonra yapacağınız hızlı bir masajla terapi, kas dokunuzun çok daha hızlı toparlanmasını sağlayacaktır. Fiziksel egzersizden önce ve sonra bu işleme beş dakika ayırmanıza değecektir.

Bütçenize uygun masaj uygun salonu fiyatları için arayın

Gördüğünüz üzere masajla terapinin sağlıklı bir vücut ve zihne sahip olmanız için çeşitli faydaları vardır. Yukarıda bahsi geçen yöntemlerden faydalanarak bir sonraki terapinizi eşsiz kılabilirsiniz. Asla sıradan bir terapi uygulamasını tercih etmeyin, en mükemmelini seçin.

Evcil hayvanınıza masajlarını yaparken çok fazla baskı uygulamamaya dikkat edin. Evcil hayvanınıza rahatsızlık verebilir, hatta uzun süreli hasarlara sebep olabilirsiniz. Evcil hayvanınızın hareketlerinize nasıl tepki verdiğine dikkat edin. Eğer memnuniyetsizliğini hissederseniz, masajla terapisine hemen son verin.

Eğer sırtınızda, özellikle sırtınızın alt bölgelerinde sürekli ağrılarınız oluyorsa, rutin masajlı terapileri size yardımcı olabilir. Bir masöz terapi uzmanının kas dokunuzu rahatlatması harikalar yaratabilir ve sırt ağrılarınızdan kurtarabilir. Masaj relax salonu vücut terapisi, son derece rahatsızlık veren ve kişiyi bitkin düşüren sırt kasılmalarının giderilmesine yardımcı olacaktır.

Ayaklarınız görüntülerine kıyasla çok daha narindir. Vücudun bu uzvunda insanda bulunan sinir uçlarının büyük bir kısmı bulunmaktadır. Bu yüzden sadece ayaklara masajını yapmak vücudunuzda ağrıyan diğer bölgelerinde rahatlamasına yardımcı olacaktır. Ek olarak ayak masajı terapisi gerilimi azaltmak için harika bir seçenektir.

Masajla terapinizden hemen önce kesinlikle sigara veya alkol kullanmayın. Bu tür eylemler sağlığınız için zararlıdır. Aynı zamanda masaj fırsatları ile ulaşabileceğiniz terapiler boyunca çok daha gergin ve sıkıntılı hissetmenize yol açacaktır.

Bu tür faaliyetler, yenileyici terapilere olan hassasiyetinizi ve konsantrasyonunuzu azaltır ki her ikisi de canlanma terapinizde istemeyeceğiniz durumlardır.

Masajla terapiden hem önce hem de sonra uygulayabileceğiniz en iyi şeylerden birisi de, bir miktar su tüketmektir. Su kesinlikle vücudunuzda ağrıya sebep olan serbest radikallerden kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Bu, masaj terapinizi en iyi hale getirecektir özellikle uygulama salonu ile alınan terapi olursa.

0