Yazılar

Masaj Video

Masaj Video Terapisi İle Mi İlgileniyorsunuz? Önce Bu Noktaları Bilin!

Hamile iken seans uygulamak çok faydalıdır ancak ilk 3 ay uygulama için çok uygun değildir. İlk üç aylık dönemde bebeğiniz gelişme döneminin henüz çok başındadır ve eğer masaj en güzel video görüntü ile hizmet alırsanız uygulama sırasında hareketlenen toksinler bebeğinize zarar verebilir ve gelişmesini olumsuz yönde etkileyebilir. Hamileliğinizin 16’ıncı haftasında uygulama alabilir ve rahatlayabilirsiniz.

Sorunlu bölgeleriniz hakkında masaj elit video sağlık terapistiniz ile görüşmelisiniz. Sonuç da uygulama almanızın amacı sizin rahatlamanızı sağlamak ve sorunlu bölgelerinizin iyileşmesidir. Terapistiniz sizin düşüncelerinizi okuyamazlar. Bu yüzden uygulama terapisinden önce sorunlu bölgeleriniz hakkında terapisti bilgilendirmelisiniz.

Japon aşkının masaj aleti terapisi formunu aldığı terapinin adı Shiatsu’dur. Bu teknikte masör uyguladığı gücü parmaklarından alır ve akupunktur noktalarına belli bir ritim içerisinde masaj en iyi video thai masajı uygular.

Noktalara uygulanan baskı bir kaç saniye kadar sürer. Sonrasında şiddeti yavaş yavaş artırarak vücudun dengesini bozmaz ve size acı içinde bırakmaz!.

Masaj terapisinin sizin için çok sert ya da çok hafif olduğunu düşündüğünüz durumlarda uygulama terapisti ile konuşun. Bu eğer masör fazla güç kullanıyor ise ya da hafif davranıyor ise düzelmesi için çözümdür. Onların isteklerinize göre kendilerini ayarlamalarına yardım edin.

masaj teknikleri videoları nasıl izlenir?

masaj rahatlama videoMasaj yaptığınız kişi karnının üzerindeyken düz bir zemine yattığından emin olmalısınız. Bu masaj yatağı video terapisi uygularken en yardımcı olan pozisyon şeklidir.

Uzandıkları sırada, sırt bölgeleri rahatlarken, vücutlarına baskı yapan hiç bir şey olmamış olur. Terapi yaptığınız kişinin her zaman rahat ve gevşemiş bir pozisyonda olmalarını istersiniz.

Eğer bir bayansanız, erkek masaj keyfi video izleme uzmanları yüzünden vazgeçmeyin. Bir çok kadın muhafazakar olduklarından dolayı erkek uygulama terapistlerinin karşısında kendilerini rahat hissetmezler.

Ancak bazı bayanlar uzun zamandır gördükleri uygulama terapileri içerisinde en iyilerini uygulayanların erkek masörler olduğunu kabul etmişlerdir.

Sizin de seçiminiz hangisi olursa olsun uygulama terapisini, masörün cinsiyetine göre yapmamaya çalışın.

Neden bir masaj uygulama video terapisi arzuluyorsunuz? Bir kaza mı geçirdiniz ? Sırtınızda aşırı derecede ağrı mı var? Ya da gevşemek ciddi olarak ihtiyacınız olan şey mi?

Masaj terapisini istemenizin sebebi her ne olursa olsun, bu uygulama işlemi hakkında ve en etkili uygulama almak için her türlü küçük ayrıntıyı bilmeniz gerekmektedir. Böylece en etkili uygulama uzmanını seçmek için daha rahatça karar verebilirsiniz.

Geçmişte harika bir masaj teknikleri video terapisi izlediniz mü? Yine de keşfedilecek çok daha fazla şey vardır. Eğer uygulama konusunda daha yeniyseniz, ilk uygulama terapinizden en fazla yararı alabilmek için bazı ipuçlarını kullanmanız gerekecektir.

Bu kısa makale gelecekte alacağınız harika uygulama için size ihtiyacınız olan yardımı verecektir.

İhtiyacınız olan uygulama türüne bağlı olarak, terapi esnasında uygulanan uygulama şiddeti farklılık gösterecektir. Bazı sıkışmış kas dokuları için çok daha fazla baskı gerekebilmektedir. Tabi ki bunu çok fazla abartmamalısınız. Derin doku masajının kalbine giden yol aynen bu şekilde gerçekleşmektedir.

masaj videolari youtube da çok sayıda

Eğer bütün vücudu kapsayan bir masaj uygulamaları video terapisi alıyorsanız, uygulama terapisinden önce duş almayı ya da ayaklarınızı yıkamayı sormalısınız. El ve ayaklarınız gibi bölgeleriniz aşırı derecede kir tutabilmektedir.

Ayrıca uygulama uzmanınızın bu bölgelerinizi ovuşturduktan sonra aynı elleri ile yüzünüze ya da başka bölgelerinize seans uygulamasını istemezsiniz.

Eğer sinüs sorunları yaşıyorsanız, uygulama kullanımı size yardımcı olabilir. Göz altlarınıza uygulayacağınız çok hızlı ve basit uygulama ile sinüslerinizi temizleyebilir ve çok daha rahat nefes almanızı tavsiye edebilirsiniz.

Nazik bir şekilde parmaklarınızı gözlerinizin altına koyun ve burnunuza doğru masaj video görüntüleri ile terapi uygulayın. Bu sadece bir kaç dakikanızı alacaktır ancak size harika bir rahatlama yaşatacaktır.

Eğer omuzlarınızda aşırı derecede gerginlik hissediyorsanız bu stratejiye bir şans tanımalısınız. Göğsünüzün üzerinden kollarınız ile bir “X” işareti yapın.

Ellerinizi omuzlarınıza koyun ve kendinize harika bir masaj yapmak video izleyerek ovalama uygulayın. Bu orada oluşan gerginliği yok edecek ve gününüz stressiz bir şekilde geçecektir.

masajla rahatlama video en güzellerinden, izleyin

masaj videoEğer doğru şekilde yaparsanız, kendi kendinize uygulayacağınız omuz masajı çok eğlenceli olabilir. Omurganızın hemen üzerinden, bir ya da iki eliniz ile masaj relax video terapisine başlayın.

Kafatasınızdan omuzlarınıza doğru darbeler uygulayın. Daha sonrasında ise bu yöntemi tam tersi yolda tekrarlayın. Boynunuza doğru dönün ve prosedürü tekrarlayın.

Masaj uyguladığınız kişinin uzandığı yere rahatça yerleştiğinden emin olmalısınız. En ideal olarak bir masaj masası ya da rahat bir hazır kullanabilirsiniz.

Eğer bu aletlere sahip değilseniz, kişinin rahat bir kanepeye ya da destekli bir yatak minderine uzanmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle kafalarının desteklendiğinden emin olmalısınız.

Masaj sonrasında vücudunuzdaki su seviyesini yükseltin. Kaslarınıza masaj yöntemleri video uygulaması yapıldığında birçok toksin harekete geçecektir.

Bunların harekete geçmesi ile kendinizi biraz rahatsız hissedebilirsiniz. Bunları vücudunuzdan atmanız gerekmektedir. Masaj terapisinden önce ve sonra bol miktarda su tüketimi bunların atılmasına yardımcı olacaktır. Özellikle rutin olarak uygulama alıyorsanız, su tüketimine fazlasıyla önem vermelisiniz.

Bir uygulama verirken, yağ ya da krem kullanımı hayati önem taşımaktadır. Masaj yağları yumuşak dokulardaki hareket kabiliyetini artırır. Yağ kullanımı, çimdikleme hissini azaltacak ayrıca ciltteki çekmeyi daha az hissetmenize sebep olacaktır. Masaj yağları birçok türde bulunmaktadır. Aromaterapi, yağlandırıcı ve besleyici gibi türleri vardır.

Bu yazının size büyük olasılıkla göstermiş olduğu gibi, harika bir masaj teknikleri video izle terapisi vermek için yapılması gereken çok şey bulunmaktadır.

Biri seans uygularken bazı noktaları anlamanız gerekmektedir. Masaj terapisi alırken bile bazı noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Masaj terapinizden en iyi getiriyi elde etmek için yazılanları harfiyen uygulamalısınız.

Masaj uygularken bacaklar çok büyük önem taşımaktadır. Vücuttaki en geniş kasların çoğunluğu bacaklarda bulunmaktadır ve bu bölgeler fazlasıyla kullanılmaktadır.

masaj yapımı video uygulaması yaptığınız kişinin bacakları ile ilgilenirken özenli olun ve tüm kas gruplarına yoğunlaşmaya çalışın. Kalça bölümüne daha fazla özen gösterin ve bileklere odaklanmaya çalışın.

Eğer özellikle istediğiniz bir masaj salonları yağınız var ise bunu bir sonraki uygulama terapinize götürün. Büyük ihtimalle uygulama uzmanınız onu kullanmak isteyecektir. Bazı durumlarda masaj uzmanlarının özel tür yağları vardır bunları video ile izleyerek öğrenebilirsiniz ancak favorinizi kullanmayı sormak yine de değecektir.

0